Startuje konkurs Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie! Studenci kierunków ekonomicznych i zarządzania z całej Polski walczyć będą o zwycięstwo w konkursie, który odbywa się w Łodzi, w dniach 28-30 maja 2015. W szranki staje 15 zespołów, a na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Konkurs stanowi doskonałą okazję do zweryfikowania wiedzy i umiejętności nabytych na studiach oraz zastosowania ich w praktyce. W konkursie startować będą zespoły studentów III roku stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich z dziedziny ekonomii, finansów i zarządzania. 

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe – pula nagród wynosi 38 750 zł.

Nagradzani są uczestnicy 5 najlepszych drużyn. Każdy z nich otrzymuje, odpowiednio, za zajęcie przez zespół: I miejsca - 2.500 zł, II miejsca – 2.000 zł, III miejsca – 1.500 zł, IV miejsca – 1.000 zł, V miejsca – 750 zł.


Nad przebiegiem konkursu czuwa jury złożone z pracowników naukowych i grona ekspertów. Komisji przewodniczy, jak co roku, prof. zw. dr hab. Jerzy Dietl.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.

Fundatorem nagród w konkursie jest Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym, zaś całego konkursu Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności.

Więcej o konkursie w dziale Programy / Konkurs.