Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości: Prowadzimy programy rozwojowe dla młodych ludzi. Kształtujemy postawy przedsiębiorcze i prospołeczne.

Programy rozwojowe dla młodych ludzi.
Programy rozwojowe dla młodych ludzi.

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości: Prowadzimy programy rozwojowe dla młodych ludzi. Kształtujemy postawy przedsiębiorcze i prospołeczne.

Fundacja ma 30 lat
Fundacja ma 30 lat

Zapraszamy do poznania naszej historii

Stypendia im. Profesora Jerzego Dietla
Stypendia im. Profesora Jerzego Dietla

Wesprzyj z nami zdolnych studentów, którzy działają społecznie. Pomóż młodym odważnie zmieniać świat!

Wpłać darowiznę online!

Fundacja
Fundacja

Od 30 lat wspieramy sektor edukacji. Prowadzimy programy stypendialne dla studentów i program wolontariatu studenckiego. Organizujemy staże, konferencje, warsztaty. Pomagamy rozwijać skrzydła młodym, ambitnym i zdolnym!

Program Stypendiów Pomostowych
Program Stypendiów Pomostowych

Stypendia Pomostowe to stypendia na studia dla uzdolnionej młodzieży z małych miejscowości. W ramach programu można uzyskać stypendium na pierwszy rok studiów oraz dalsze lata nauki.

 Polish-American Internship Initiative
Polish-American Internship Initiative

Polish-American Internship Initiative to program w ramach którego wyróżniający się w nauce polscy studenci odbywają płatne 2–3 miesięczne wakacyjne staże w renomowanych amerykańskich firmach.

Program PROJEKTOR
Program PROJEKTOR

W "Projektorze" studenci-wolontariusze realizują, w lokalnych szkołach, projekty edukacyjne rozwijające wiedzę i zainteresowania dzieci i młodzieży szkolnej z małych miejscowości.

Konferencje studenckie
Konferencje studenckie

Na konferencje "Naukowy Start" zapraszamy wszystkich stypendystów pomostowych i wolontariuszy Projektora. To okazja do podzielenia się zainteresowaniami i wynikami pierwszych badań naukowych, interdyscyplinarnej wymiany wiedzy, wzajemnej inspiracji i networkingu.

Previous Next Play Pause

 

Do tegorocznej edycji warsztatów zakwalifikowało się 20 laureatów konkursu „Prymus”.
Przez trzy dni stypendyści ćwiczyli umiejętności niezbędne w pracy zespołowej i wspólnej realizacji projektów, przeszli przez warsztaty komunikacji i wystąpień publicznych, a także przez trening asertywności. Program warsztatów obejmował:

  • warsztaty psychologiczne, obejmujące podstawy komunikacji interpersonalnej i sztukę autoprezentacji, wzorce radzenia sobie ze stresem oraz budowania postawy asertywnej i kształtowanie postaw liderskich w grupie;
  • podstawy wiedzy dotyczącej tworzenia zespołów, koordynacji pracy, prowadzenia wystąpień publicznych, a także tworzenia nowych projektów i networkingu;
  • atrakcje turystyczne i kulturalne – zwiedzanie Warszawy oraz wizytę w teatrze.

 

Ten album nie zawiera żadnych elementów

 

PARTNERZY
Warsztaty finansowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Fundację BGK. Organizatorem warsztatów jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.
Warsztaty przeprowadzone zostały przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów.

Jak zdobyć stypendium na studia?

O stypendium na studia możesz starać się ...
  1. Program Stypendiów Pomostowych jest skierowany do maturzystów ze wsi i małych miast ...
  2. Inne stypendia. Stypendia przyznają także różne fundacje, firmy i organizacje, na zasadach ...
  3. Kredyty studenckie, o które mogą się ubiegać studenci uczelni państwowych i niepaństwowych ...