Ogłaszamy XXII edycję konkursu "Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie" dla studentów kierunków ekonomicznych i zapraszamy do zgłaszania zespołów! Zapisy zespołów do konkursu zostały przedłużone - na zgłoszenia czekamy do 13 kwietnia 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszeń - w konkursie udział weźmie 15 pierwszych zgłoszonych i zakwalifikowanych zespołów. W konkursie uczestniczyć mogą zespoły studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w zakresie ekonomii, finansów i zarządzania. Konkurs odbędzie się w Łodzi w dniach 17 - 19 maja 2018 r.

Każdą uczelnię ekonomiczną może reprezentować 1 zespół, zaś uczelnie nieekonomiczne może reprezentować tyle zespołów z jednej uczelni, ile jest na niej wydziałów związanych z ekonomią, finansami i zarządzaniem, przy czym tylko jeden zespół może reprezentować jeden wydział. Każdy zespół może składać się z minimum 3 a maksimum 5 studentów. Student może uczestniczyć w konkursie tylko raz.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Pula nagród w konkursie wynosi 38 750 zł; nagradzani są uczestnicy 5 najlepszych zespołów. 

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu należy wypełnić dostępny na stronie www formularz zgłoszenia, a następnie przesłać go do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości: mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w ślad za tym obowiązkowo pocztą tradycyjną (z podpisem Rektora/Dziekana) do 13 kwietnia 2018 roku (decyduje data dostarczenia wniosku aplikacynego do siedziby Fundacji).

 

Fundatorem konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, zaś organizatorem konkursu Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.


Więcej informacji o konkursie w dziale Programy / Konkurs.